NOWY POST-REPABLO!

July 28, 2019

 

 Znalezienie praktycznej odzieży wierzchniej na miesiące letnie nie zawsze jest najłatwiejsze. Wybrałem opcje marki ''REPABLO ''.W swojej kolekcji marka posiada odzież,którą można nosić od słonecznych dni do chłodnych wieczorów.

 

Estetykę marki Repablo można podsumować jako połączenie czegoś klasycznego,kolorowego, z fajnym modnym wzornictwem.Klasyczne kolorowe ubrania, tkaniny i wzory zyskują ostatnio bardzo dużą popularność,we współczesnej modzie.

Zdaniem samej firmy, ambicją nie jest bycie tylko klasycznym producentem kostiumów, ale raczej alternatywa, w której można łączyć klasyczne kolorowe,wzorzyste ubrania  w luźny sposób.

 

Przyglądając się bliżej samej kolekcji,wybrałem niebieską koszulę,w delikatne kwieciste wzory,do tego musztardowe spodnie slim,i oczywiście mokasyny.Bardzo lubię to zestawienie,dobrze się w nim czuję.

Wszystkie ubrania które wybrałem są wykonane z wysokogatunkowej bawełny, zapewniają najwyższy możliwy komfort noszenia, dając jednocześnie poczucie trwałości i solidności wykonania.Są idealne na wyjście do pracy albo spotkania z przyjaciółmi.Cała odzież spokojnie nadąża za współczesnymi trendami.

 

Czy znacie markę Repablo?Jak wam się podoba moja stylizacja?komentujcie  i napiszcie jak chcielibyście mnie zobaczyć w następnym wydaniu?Najlepszy komentarz wygrywa:):):)

Zaglądajcie też na mojego Instagrama

https://www.instagram.com/mlembicz/?hl=pl

 

 

Pozdrawiam

Michał


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Repablo spodenie Sp Rep 

Koszula Basil Jeans kwiaty

https://repablo.com/dla-niego/

 

 

Please reload

Our Recent Posts

Kolejna Wiosenna Propozycja Mr.Gugu&Miss Go

May 16, 2020

Wiosna 2020 z Denley

April 24, 2020

Natura a zdrowie bez szkodliwych substancji

April 7, 2020

1/1
Please reload

Tags

Please reload