ZEGAREK DIESEL

August 7, 2019

Diesel to innowacyjna międzynarodowa firma zajmująca się stylem życia, produkująca szeroką kolekcję odzieży jak i akcesoriów typu zegarki jeden z nich dzisiaj możecie zobaczyć u mnie w poście. Od momentu powstania w 1978 roku, Diesel przeżywał niezwykły rozwój i ewoluował z pozycji wiodącego pioniera w branży dżinsowej do świata odzieży casual premium, stając się prawdziwą alternatywą dla uznanego rynku luksusowego. Filozofia Diesel pozostała taka sama jak w dniu jej powstania: Renzo Rosso przewidział markę, która będzie pasją, indywidualnością i wyrażaniem siebie.

 

Czasomierz Diesel który posiadam to prawdziwie nowoczesny, miejski styl w najlepszym wydaniu.Model cieszy się niegasnącą popularnością.Świetny projekt, sprawia, że jest to model dla wszystkich, którzy chcą poczuć miasto jeszcze mocniej i jeszcze bardziej się do niego zbliżyć.

 

 

Zegarek Diesel to ciekawie prezentujący się niezbędnik każdego mężczyzny.Wyposażony został w stalową kopertę zawieszoną na czarnym skórzanym pasku.W kopercie umieszczono precyzyjny mechanizm kwarcowy zasilany za pomocą impulsu elektrycznego z baterii, który wprawia w ruch kryształ kwarcu.Niebieską tarcza pokazuje analogowe wskazanie czasu. Wodoszczelność klasy 100 metrów(10bar) zegarek bez obaw może być zanurzany w wodzie np. podczas kąpieli czy pływania. Nie zaleca się jednak zanurzania na dużych głębokościach ani też korzystania z przycisków lub regulacji koronki pod wodą.Często spotykane w zegarkach szkiełko mineralne ma piąty stopień twardości w skali Mohs'a. Jest elastyczne, a więc odporne na pęknięcia i stłuczenia.Świetna jakość za rozsądną cenę!

 

Zegarek można znależć na stronie https://www.zegarek.net/zegarki/diesel/zegarek_diesel_dz1794.html,myślę że każdy znajdzie coś tutaj dla siebie:)

 

A wy jaki macie swój ulubiony model zegarka????:) odpowiedź oczywiście w komentarzach :) dziękuję wam za duże zainteresowanie poprzednim postem dla marki Repablo :* 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Our Recent Posts

Kolejna Wiosenna Propozycja Mr.Gugu&Miss Go

May 16, 2020

Wiosna 2020 z Denley

April 24, 2020

Natura a zdrowie bez szkodliwych substancji

April 7, 2020

1/1
Please reload

Tags

Please reload