Światło jako istotny element inspiracji

September 4, 2019

Światło to niesamowicie istotny element aranżacji. Niezależnie czy projektujemy przestrzeń domową czy tworzymy plan zdjęciowy - światło buduje nastrój. Niedawno miałem przyjemność współpracować z marką Completo. Lampy, które oferuje ta firma, to zdecydowanie wyznacznik stylu, smaku i niezachwianej estetyki. Completo od kilku lat działa na rynku, oferuje produkty wielu firm, jednak asortyment, który znajdziemy w sklepie jest starannie wyselekcjonowany. Nowoczesny design i pełna funkcjonalność, to zdecydowanie cechy, które sprawiają, że ta marka wyróżnia się na tle innych.Efekty sesji zdjęciowej doskonale pokazują, że czasem kluczowe bywają detale - w tym przypadku lampy. Odpowiednie natężenie i temperatura światła, zamknięte w pięknej oprawie, stworzyły nietuzinkowy klimat. Przemyślana barwa może również podkreślić zalety przestrzeni lub zatuszować wady.

 

Pamiętaj że zawsze Zwycięża twój pomysł!!!

 

Bez względu na rodzaj wnętrza, nie pozwól sobie wmówić, że to tylko zwykła lampa,i że możesz wybrać obojętnie jaką. Oświetlenie to doskonały sposób na podkreślenie charakteru domowników i stworzenie odpowiedniej atmosfery w każdym pomieszczeniu. Dobrze dobrana lampa będzie pięknym elementem dekoracyjnym, który będzie cieszył Twoje oko przez wiele lat. Masz już pomysł na swoją aranżację? Zatem do dzieła!

Ja wybrałem lampy w stylu bardzo nowoczesnym,uwielbiam nowoczesne minimalistyczne,oświetlone wnętrza

Światło główne – może ono stanowić mocny akcent i zwracać uwagę swoim designem. Poszukaj więc niecodziennego modelu, który będzie wyróżniał się swoją oryginalnością.Ja proponuję lampę wiszącą ...

 

Światło punktowe – jeśli planujesz oświetlenie punktowe, koniecznie zadbaj także i o jego charakter. Jednym z ciekawych rozwiązań dla nowoczesnych wnętrz są oprawy szklane.

 

 

 

 

Produkty Completo to nie tylko źródło światła, to również źródło inspiracji.

Moja współpraca z tą marką na pewno nie zakończy się tylko na sesji zdjęciowej. Piękne lampy pojawią się również w moim mieszkaniu.

 

A na zdjęciach ze mną wystąpiła Lena Bortel,to córka Olo mojego najlepszego przyjaciela i fotografa którego już pewnie kojarzycie,zdecydowanie Lena mimo swojego wieku ma już dryg do modelingu:)

 

 

Odkryj nowoczesny design, poznaj funkcjonalne rozwiązania, znajdź inspiracje, a resztę powierz fachowcom. 

 

A jakie wy macie pomysły na dekorację wnętrz z lampami?

Czekam na wasze pomysły i inspiracje

 

https://www.completo.pl/ tutaj możecie zakupić lampy oraz elementy dekoracji wnętrz:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Our Recent Posts

Kolejna Wiosenna Propozycja Mr.Gugu&Miss Go

May 16, 2020

Wiosna 2020 z Denley

April 24, 2020

Natura a zdrowie bez szkodliwych substancji

April 7, 2020

1/1
Please reload

Tags

Please reload