Przewodnik współczesnego stylu z Repablo

October 16, 2019

 

Kiedyś człowiek nie miał wyboru i nosił wszystko co po prostu miał. Na szczęście mamy nowoczesny XXI wiek i wszystko się zmieniło, zarówno w modzie jak i myśleniu ludzi. Mężczyzna nie powinien już się ubierać jakby wyszedł z jaskini. Najnowsze badania pokazują, że mężczyźni bardziej niż kiedykolwiek dbają o swój wygląd i higienę. Ale jest jeden modowy wyczyn, który wydaje się ciągle stanowić dla nas mały problem: jak dopasować naszą koszulę i spodnie.
Niby wszystko brzmi dość prosto, ale im bardziej myślisz, że go opanowałeś, tym bardziej patrzysz w lustro na swój niedopasowany strój i mruczysz do siebie: „Wyglądam okropnie”.
Dobra wiadomość jest taka, że ​​istnieją sposoby na rozwiązanie tego dylematu i jest to o wiele łatwiejsze niż mogłoby się wydawać.

W tym artykule wyjaśnię Ci, co możesz zrobić, aby prawidłowo nosić spodnie i koszulę, tak byś wyglądał dobrze bez względu na okazję.

Dopasuj prawidłowo kolory:
Staraj się ubierać w klasyczne odcienie, na ich podstawie możesz tworzyć modowe kontrasty. Opanuj to i twórz swoje własne fajne stylizacje. Na początek powinieneś dopasować kolor koszuli do spodni. Na przykład - jeśli masz białą koszulę w lekkie wzory, możesz dopasować do niej granatowe spodnie. Zawsze noś dwa różne kolory.

Naucz się kontrastować:
Kontrastujące kolory to coś więcej niż wybranie trzech różnych odcieni i nałożenie ich na siebie. Kiedy kontrastujesz, musisz pamiętać o prostej zasadzie: przeciwieństwa się przyciągają. Jeśli masz na sobie jasną koszulę, będziesz chciał ją kontrastować, nosząc ciemniejsze spodnie. I tak zrób, ale zarzuć na siebie dodatkowo żółty sweter marki Repablo.

Dopasuj wzory tak, aby wyglądały dobrze:
Nigdy nie nakładaj na siebie, zbyt dużej ilości wzorów, jeżeli twoja koszula już je ma, dopasuj do niej gładkie spodnie. Postaraj się zachować umiar.

Zwracaj uwagę na materiały:
Jeżeli chodzi o koszule i spodnie, to zdecydowanie wybieram bawełnę.
Uważam, że bawełniane rzeczy są trwałe i dobrze przepuszczają powietrze.
Nigdy nie wybieram sztucznych materiałów typu wiskoza, jest ona trudna w prasowaniu, nie przepuszcza powietrze. Kiedyś człowiek nie miał wyboru i nosił wszystko, co miał i mógł.
Teraz mamy nowoczesny 21 wiek i na pewno wszystko się zmieniło, zarówno w modzie ja i myśleniu ludzi. Mężczyzna nie powinien już się ubierać, jakby wyszedł z jaskini; najnowsze badania pokazują, że mężczyźni bardziej niż kiedykolwiek dbają o swój wygląd i higienę.
Przeszliśmy długą drogę od zarania Człowieka. Ale jest jeden modowy wyczyn, który wydaje się ciągle stanowić dla nas mały problem: jak dopasować naszą koszulę i spodnie.
Tak, na początku wszystko brzmi dość prosto, ale im bardziej myślisz, że go opanowałeś, tym bardziej patrzysz w lustro na swój niedopasowany strój i mruczysz do siebie: „Wyglądam okropnie”.
Nie martw się. Nie jesteś sam.
Dobra wiadomość jest taka, że ​​istnieją sposoby na rozwiązanie tego okropnego dylematu-i jest to o wiele łatwiejsze niż mogłoby się wydawać.

W tym artykule wyjaśnię Ci, co możesz zrobić, aby prawidłowo nosić spodnie i koszulę, abyś mógł dobrze wyglądać bez względu na okazję.

Dopasuj prawidłowo kolory:
Staraj się ubierać w klasyczne odcienie, na ich podstawie możesz tworzyć modowe kontrasty. Opanuj to i twórz swoje własne fajne stylizacje.
Na początek powinieneś dopasować kolor koszuli do spodni. Na przykład, jeśli masz białą koszulę w lekkie wzory, możesz dopasować do niej granatowe spodnie. Zawsze noś dwa różne kolory.

Naucz się kontrastować:
Kontrastujące kolory to coś więcej niż wybranie trzech różnych odcieni i nałożenie ich na siebie. Kiedy kontrastujesz, musisz pamiętać o prostej zasadzie: przeciwieństwa się przyciągają.
Jeśli masz na sobie jasną koszulę będziesz chciał ją kontrastować, nosząc ciemniejsze spodnie.I tak zrób, ale zarzuć na siebie dodatkowo żółty sweter marki Repablo.

Dopasuj wzory tak aby wyglądały dobrze:
Nigdy nie nakładaj na siebie zbyt dużej ilości wzorów, jeżeli twoja koszula już je ma, dopasuj do niej gładkie spodnie. Postaraj się trzymać umiar.

Zwracaj uwagę na materiały:
Jeżeli chodzi o koszule i spodnie to zdecydowanie wybieram bawełnę.
Uważam, że bawełniane rzeczy są trwałe i dobrze przepuszczają powietrze.
Nigdy nie wybieram sztucznych materiałów typu wiskoza, jest ona trudna w prasowaniu i nie przepuszcza powietrza.

Jaki masz odcień skóry?Dobrze dopasuj do niego strój:
Ważne jest, aby pamiętać, że niektóre odcienie skóry wydobywają strój lepiej niż inne.
Jeżeli twoja skóra jest jasna, dobrze byłoby dopasować ją do jaśniejszych kolorów. Te kolory pomogą uzupełnić cerę i sprawią, że będziesz wyglądać jeszcze lepiej.
Spróbuj trzymać z jasnoniebieskim, jasnoszarym, a nawet łagodnym różem i połącz go z niebieskim lub czarnym dnem, aby uzyskać lekki i makowy wygląd.
Do ciemniejszego odcienia skóry, powinny mieć głębszy kolor. Twoje kolory to khaki, brązowy, szary i granatowy, ponieważ podkreślą twoją cerę i sprawią, że będziesz wyglądać niesamowicie.
Upewnij się, że twoje spodnie mają również ciemniejszy odcień i że stanowią kontrast z kolorem wybranej koszuli.

Idzie zima wybierz sweter:
W przypadku swetrów upewnij się, że pasuje on do ciebie i twojego stylu, ma dobrą jakość i jest ciepły.
Zbyt często mężczyźni kładą nacisk na to, żeby założyć sweter, nie patrząc na to, czy dobrze w nim wyglądają.
Jeśli nosisz jasne ubrania, przypomnij sobie zasadę kontrastu, zarzuć na siebie, np. żółty sweter, tak jak zrobiłem to ja:). Wybieraj swetry bawełniane albo wełniane (wełna merino). Zwracaj uwagę na jego wykończenie. Dopasuj serek albo łódkę pod szyją.

To na dzisiaj to tyle, w następnym artykule rozpocznę temat ubioru polskich mężczyzn, zajrzyjcie do sklepu Repablo (kliknij). Myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

 

https://repablo.com/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Our Recent Posts

Kolejna Wiosenna Propozycja Mr.Gugu&Miss Go

May 16, 2020

Wiosna 2020 z Denley

April 24, 2020

Natura a zdrowie bez szkodliwych substancji

April 7, 2020

1/1
Please reload

Tags

Please reload