Męska Biżuteria

November 22, 2019

Dziś nie będzie o odzieży czy obuwiu. Kolejny wpis poświęcę jedna równie ważnemu elementowi męskiego wyglądu. Kiedy mówimy „biżuteria męska”, mówimy o wszystkich dodatkach do Twojego stroju: zegarkach, bransoletkach, pierścionkach, naszyjnikach, spinkach do mankietów i kolczykach. Czy powinieneś nosić wszystkie wyżej wymienione elementy na raz? Prawdopodobnie nie, a już z pewnością nie na początku. Jednak z czasem i przy odpowiedniej pewności siebie będziesz mógł nosić to, co chcesz i jak chcesz, wszystko jak zwykle zależy tylko od Ciebie.

 

 

 

 Zegarek jest jednym z ważniejszych męskich biżuteryjnych akcesoriów. Odpowiedni zegarek jest jednocześnie funkcjonalny i elegancki, więc najlepiej będzie go zachować proporcjonalnie do rozmiaru nadgarstka. Zegarek ze skórzanym paskiem idealnie sprawdzi się na każdą okazję, zarówno na co dzień, jak i na wyjście. Pasek na bransolecie z kolei najlepiej sprawdzi się na imprezach ściśle formalnych. 

 

 

 

Spinki do mankietów są zwykle zarezerwowane na bardziej formalne okazje niż na codzienne wyjście i wymagają koszuli z mankietami. Ponieważ spinki do mankietów są coraz rzadziej noszone, mogą być łatwym sposobem na wyróżnienie się z tłumu.

Każda biżuteria, jeśli jest właściwie noszona, może być doskonałym uzupełnieniem twojego stylu i stylizacji. Warto pamiętać o akcesoriach, że im mniej, tym więcej. Twoim celem jest uzupełnienie swojego stroju, a nie rozproszenie uwagi. Pamiętaj o tych wskazówkach, a wszystko będzie dobrze. 

 

 

 

 

Na koniec mam pytanie do Was?Jaką biżuterię lubicie i czy znacie jakieś stereotypy na temat męskiej biżuterii?

 

 

 

 

Zegarek Kaktus 24(kliknij w link sklepu)

Biżuteria Ama Art Design Men

Spinki Moleo

 

Please reload

Our Recent Posts

Kolejna Wiosenna Propozycja Mr.Gugu&Miss Go

May 16, 2020

Wiosna 2020 z Denley

April 24, 2020

Natura a zdrowie bez szkodliwych substancji

April 7, 2020

1/1
Please reload

Tags

Please reload