Pulsar Zjawisko Czasu

February 27, 2020

ZEGAREK NA RĘKĘ- ELEGANCJA I NIEZAWODNOŚĆ W NAJLEPSZYM WYDANIU

 

Zegarki Pulsar

W latach siedemdziesiątych wszystko wydawało się możliwe do osiągnięcia dzięki szybko rozwijającej się wiedzy technologicznej na wyciągnięcie ręki. Lot kosmiczny został przekształcony z marzeń w rzeczywistość, informatyka rozwijała się w zawrotnym tempie, a elektronika wydawała się dostarczać nowych osiągnięć każdego dnia. Pulsar miał symbolizować wiek.Był nowy i odważny, zaskakujący i inny.Pierwszy na świecie elektroniczny zegarek cyfrowy, wywołał sensację, gdy został zaprezentowany w Nowym Jorku w 1972 roku i zmienił postrzeganie czasu. Po udanej premierze i wyborze zegarka Jamesa Bonda, Pulsar dołączył do Seiko Corporation, umożliwiając marce kolejne niespodzianki; pierwszy zegarek z kalkulatorem i pierwsza w pełni kwarcowa linia zegarków w 1981 roku były jednym z jego osiągnięć. W latach 80. i 90. Pulsar nadal wprowadzał nowe produkty, które od urodzenia są inne.

 

Zegarek Pulsar Chronograph PT3003X1 Jest to zegarek pasujący praktycznie do każdej stylizacji. Posiada stalową srebrną bransoletę,elegancką granatową tarczę oraz datownik i chronograf. Zegarek jest wodoszczelny,możemy śmiało brać w nim prysznic, wytrzyma nawet pływanie i nurkowanie.

 

Sport czy klasyka, elegancja czy casual?

Zegarek klasyczny czy sportowy, jak bardzo różnią się one od siebie? – Jakie wyobrażenie budzi w Was słowo „klasyka zegarka” czy jest to model na stalowej bransolecie czy może taki ze skórzanym paskiem? Dla mnie klasyka to coś takiego co sprawdzi się w każdej sytuacji i stylizacji, będzie ona pasowała i do codziennego stroju jak i garnituru. W dzisiejszym poście przedstawiłem Wam na fotografiach dwie propozycje na takie stylizacje.

 

Ścisła elegancja

Jeżeli musimy założyć garnitur – czeka nas ta ważna, specjalna okazja – to dopasowałbym tutaj zegarek na skórzanym pasku. Pasek zegarka powinien mieć taki sam kolor jak buty. Jeżeli nie macie lub nie lubicie takich zegarków, gdy formalnie wybieramy bransoletę dobierzcie do niej w tym samym odcieniu spinki do koszuli.

 

Zegarek sportowy

Jak sama nazwa wskazuje, spełnia u mnie rolę akcesoria do ćwiczeń, aktywnego trybu życia. Zegarki sportowe to przede wszystkim smartwatche lub różne modele wyprodukowane przez markę Casio. Jeżeli uprawiasz sporty i chcesz trenować jak zawodowiec, zegarek sportowy pomaga znaleźć równowagę pomiędzy treningiem a odpoczynkiem oraz pozwala Ci cieszyć się brakiem kontuzji dzięki kompletnemu systemowi pomiaru obciążenia treningowego oraz monitorowania regeneracji. Zegarek do ćwiczeń musi być mocny i wodoodporny. Klasa wodoszczelności powinna zaczynać się od 50 metrów i więcej. Wtedy bez obaw można używać go podczas pływania.

 

Co myślicie o dzisiejszym poście?Czekam na Wasze komentarze, czy macie swoje ulubione zegarki? Jak wiecie ja jestem ich fanem:)używam ich zawsze. Jest to wyznacznik stylu, pamiętajcie o tym:)

 

PULSAR CHRONOGRAPH FUNKCJE:

Wodoszczelność 100m

Mechanizm kwarcowy

Rodzaj koperty: stal szlachetna Szkiełko mineralne

Typ paska: stal szlachetna

Kolor paska: srebny

Model Pt3003x1

 

Zegarek możemy zakupić w sklepie ZEGAROWNIA.PL lub bezpośrednio na stronie producenta

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Our Recent Posts

Kolejna Wiosenna Propozycja Mr.Gugu&Miss Go

May 16, 2020

Wiosna 2020 z Denley

April 24, 2020

Natura a zdrowie bez szkodliwych substancji

April 7, 2020

1/1
Please reload

Tags

Please reload