Kampania STYLU Z BONEYARD

March 3, 2020

Robi wrażenie idąc ulicą, uśmiecha się lekko do ludzi. Ten Pan potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji, swoją postawą przyciąga tłumy, kim jest ten mężczyzna? Taki mężczyzna ma coś, co zdarza się rzadko - własny niepowtarzalny styl. Nie o to chodzi że zna wszystkie trendy mody. Jego wiedza sięga dużo, dużo dalej - poznał parę sekretów, które wprowadza do swojego życia. Prawda jest taka że wszyscy mamy swój gust i nawyki, trzeba się nauczyć je wykorzystywać. Przedstawię wam dzisiaj kilka moich trików modowych.Mam nadzieję, że uda się je Wam zastosować.

 

Okulary przeciwsłoneczne, nie wychodzę bez nich z domu, mam je zawsze przy sobie! Uważam, że w pewnych sytuacjach okulary nadają mi tajemniczości. Dla mnie są super dodatkiem do stylu, przyciągają wzrok innych.

 

- Na totalnym luzie: Lekki zadziorny uśmiech,luźny styl,idziemy z bluzą i mogę wszystko. Bez żadnej spiny, wszystkie drogi są dla mnie otwarte, popatrzcie na te spodnie-bardzo je lubię:). Nie wiem dlaczego, ale wcale nie jest łatwo znaleźć w sklepach stacjonarnych czy internetowych spodnie które przypadną mi do gustu. Jeśli jesteś szczupły i wysoki noś ubrania które idealnie połączą jedno z drugim. Ja wybrałem marynarkę i lekko dopasowane dżinsy. Myślę, że fajnie się to ze sobą skomponowało.Zrezygnuj z całkowicie obcisłych ubrań!!!

 

Jeśli jesteś szczupły i wysoki,noś ubrania które idealnie połączą jedno z drugim.

Ja wybrałem marynarkę,i lekko dopasowane dżinsy.

Myślę że ładnie się to ze sobą skomponowało.Zrezygnuj z całkowicie obcisłych ubrań!!!

 

Wszystkie stylizacje przygotował dla mnie sklep https://boneyard.pl/Pozdrawiam was serdecznie zsotawcie po sobie znak że byliście

 

 

 

 

Please reload

Our Recent Posts

Kolejna Wiosenna Propozycja Mr.Gugu&Miss Go

May 16, 2020

Wiosna 2020 z Denley

April 24, 2020

Natura a zdrowie bez szkodliwych substancji

April 7, 2020

1/1
Please reload

Tags

Please reload