"Podróżować to żyć "


"Podróżować to żyć"- mawiał Hans Christian Andersen. W 100% podzielam jego opinię. W swoim najnowszym wpisie podzielę się z Wami wspomnieniami z kilku wakacyjnych dni spędzonych na greckiej wyspie Kreta.


Wakacje, odpoczynek i totalny luz- marzyłem o tym od dawna. Ze względu jednak na liczne sesje, zlecenia i zobowiązania nigdy nie myślałem o tym z wyprzedzeniem. I tak też było w tym przypadku. Wyjazd do Grecji był totalnym spontanem. Kiedy jednej wrześniowej soboty zobaczyłem za oknem jesienną aurę powiedziałem głośno...to jest właśnie ten moment. Nie zwlekając ani chwili pojechałem do biura podrózy. I jest...oferta, która chyba na mnie czekała. Wylot? Następnego dnia.


Tak też się stało. Załatwiłem resztę spraw związanych z pracą i w niedzielę wyleciałem na jak się później okazało piękną Kretę. Jako że nie przepadam za tłocznymi kurortami, na miejsce wypoczynku wybrałem niewielką miejscowość Stalis i położony w pięknym ogrodzie hotel. I jedno i drugie okazało się strzałem w dziesiątkę. To było miejsce w którym mogłem odpocząć, naładować akumulatory i zwyczajnie się polenić. I nawet nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo było mi tego trzeba. Słońce, plaża, ciepłe morze i przepyszne greckie jedzenie...czego można chcieć więcej. A do tego wszystkiego przepiękne widoki, które dane było mi podziwiać.


Jedyną rzeczą, która mogła popsuć mi wymarzone wakacje było widmo zapowiadanych gwałtownych opadów deszczu oraz silnego wiatru. Cyklon, który miał nawiedzić pólnocną część Krety przyznam szczerze troszkę mnie zaniepokoił. Ale na szczęście skończyło się tylko na strachu i jednodniowym załamaniu pogody po którym to znów pojawiło się słońce.

I tak minęło mi 8 dni na przepięknej Krecie. To co na długo zapadnie mi w pamięci, to poza wspomnianymi wcześniej widokami, także życzliwi i pełni energii Grecy.

Podsumowując. To był przepiękny czas, dni wypełnione tylko przyjemnościami, momenty, które na długo zapadną w mojej pamięci. A energia, z którą wróciłem jestem przekonany przełoży się na efekty mojej pracy.#fashion #kreta #model #modellife #polskichłopak

69 wyświetlenia