Na jesień...Ozonee.


Witajcie ponownie. Zacznę nietypowo bo od podziękowań dla Was za to, że coraz częściej zaglądacie na mojego bloga. Ostatni wpis dotyczący moich wakacji cieszył się ogromną popularnością. Mam nadzieję, że i tym razem będzie podobnie.

Dziś jednak z zupełnie innej beczki niż ostatnio. Będzie o modzie, a więc dziedzinie, z którą jestem na co dzień. Opowiem Wam o mojej współpracy z firmą Ozonee. O marce słyszałem już dawno (kilka rzeczy miałem nawet w swojej szafie), jednak na stałe zagościła w niej nieco ponad rok temu, kiedy to rozpoczęła się moja przygoda z konkursem Mister Polski, a firma Ozonne była jednym z głównych sponsorów wyborów najprzystojniejszego Polaka. Na wszystkich etapach konkursu począwszy od ćwierćfinału w Reszowie a skończywszy na wielkim finale w Warszawie towarzyszył nam Ozonee, a kandydaci prezentowali się w przeróżnych stylizacjach od tej właśnie firmy. Spodnie, bluzy, kurtki, t-shirty, koszule i marynarki- to wszystko jest w asortymencie Ozonee. I wszystko charakteryzuje się modnym wzornictwem, wysoką jakością, a przede wszystkim wygodą. Ubrania są starannie wyselekcjonowane, dopasowane do obowiązujących trendów, dzięki czemu zawsze czuje się modnie i wyjątkowo. Asortyment Ozonee jest tak bogaty, że każdy nieazależnie od tego czy woli luźny look czy raczej klasyczną elegencję znajdzie coś dla siebie.

To jednak nie koniec przychylnych słów pod adresem Ozonne. Największy plus (wg. mnie oczywiście) należy się Ozonee za dostępność. Jako że niespecjalnie lubię zakupy w dużych galeriach handlowych, internetowy sklep Ozonee jest strzałem w dziesiątkę. Witryna Ozonee jest dostępna, przejrzysta, a zakupy na niej szybkie, proste i przyjmne. Na plus są także gotowe stylizacje, które osobom niezdecydowanym czy też niepotrafiącym dokonać wyboru z pewnością ułatwią zakupy. Warte odnotowania są także przystępne ceny i krótki czas realizacji zamówienia. Dla mnie ideał.

W mojej garderobie jest już kilka jesiennych a nawet zimowych stylizacji. Szczególnie upodobałem sobie kurtki Ozonee. Ile jest w ich mojej szafie?...Lepiej nie pytajcie. Was też zachęcam do zakupów na www.ozonee.pl


Zdjęcia @olekbortel_photography


#model #fashion #ozonee #polska #polkichlopak #leszno #blog

0 wyświetlenia