Merceria


Witajcie kochani w ten piękny słoneczny dzień!:)

Pogoda za oknem jest już wiosenna i pewnie większość z was wybrała się na rodzinne spacery by złapać pierwsze promienie słońca ... dobra ... koniec o pogodzie ...;)!

Tym razem przygotowałem dla was wpis o marce w 100% Polskiej !

Jak już kiedyś wspominałem kocham zegarki a na drugim miejscu są właśnie koszule ... czy jestem oryginalny?? Chyba każdy mężczyzna lubi dobrze wyglądać a produkt marki Merceria sprawi że na pewno tak właśnie się stanie


Czym różni się produkt marki Merceria od innych??

Na pewno tym, że ich koszule, wykonywane są z ogromną precyzją, co łatwo zauważyć chociażby po "szyciu". Merceria dba o każdy detal, by koszula wyszła spod igły w doskonałej jakości. Mogę Wam zagwarantować to, że jest to produkt z najwyższej półki, a co najważniejsze, koszule te dostępne są w przystępnych cenach, które wahają się w przedziale między 100 a 200 zł za produkt. Cena w tym przypadku nie jest wygórowana, zważywszy na fakt, że łączą w sobie zarówno elegancje jak i komfort noszenia.


Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze tej odpowiedniej???

Przede wszystkim męskie koszule posiadają dwa rozmiary, jeden dotyczy kołnierzyka,drugi jest rozmiarem samej koszuli. Prawidłowy rozmiar kołnierzyka należy ustalić mierząc obwód szyi centymetrem i dodając do niego szerokość jednego lub dwóch palców. Obecnie istnieje kilka rodzajów kołnierzyków. Przy ich doborze należy kierować się nie tylko kształtem twarzy, ale również jej długością. Dla mężczyzn z o okrągłej lub kwadratowej twarzy najlepsze są kołnierzyki o prostym kroju.Panowie o smukłych rysach twarzy powinni wybierać modele o szeroko rozstawionych brzegach.W przypadku zbyt długiej szyi warto zastanowić się nad koszulą ze stójką.Ostatnią, równie ważną kwestią, jest materiał.Najlepszym wyborem są koszule wykonane z wysokiej jakości bawełny.

W mojej szafie przeważają właśnie koszule tej marki,po co stawiać na marki które kuszą tylko i wyłącznie logo na metce a cena jest totalnie kosmiczna ?! skoro w naszym kraju mamy markę taką jak Merceria, i jest to produkt który może śmiało stanowić konkurencje dla topowych marek w branży koszulowej a wcale nie musi kosztować krocie.

Mam nadzieję że ten wpis pomoże Wam przy wyborze koszul.

Na koniec chciałbym życzyć Wam udanego tygodnia, niebawem kolejny wpis i kolejna marka którą z przyjemnością Wam przedstawię ;)

PS Jeśli uważacie że ten wpis był dla was w jakiś sposób pomocny to zostawcie komentarz pod wpisem, możecie również udostępnić na swoich Social Mediach .

Michał;)


#style #menstyle #michallembicz #fashion

84 wyświetlenia