VEVA-Nowa KampaniaNiezależnie od tego czy masz na sobie garnitur i krawat czy też szukasz eleganckiego stylu casual, koszule są podstawowym elementem męskiej mody. O tym jak je stylizować, wspominałem już w moich postach kilka razy.

Chciałbym tym razem polecić wam bawełniane i lniane koszule marki Veva. Jest to nowa firma, ale jakościowo i cenowo MEGA WOW.

Koszule Veva świetnie nadają się na moje wieczorne wyjście z kumplami, a także bardziej formalny strój roboczy. Duża różnorodność kolorów i sposobów ich noszenia sprawia, że ​​jest to niezwykle wszechstronny element garderoby.Moje porady:

Koszule nie muszą być noszone sztywno, na ostatni guzik. Możesz je nosić swobodnie.O ile dopasowany krój jest często pożądany (taki ja wybieram ze względu na szczupłą sylwetkę) to uważam że świetnie wyglądają też kroje regularne w luźniejszym stylu.

Jeżeli zamierzasz je nosić w gorących warunkach, to najlepiej sprawdzą się wtedy luźne koszule lniane.

Jeżeli potrzebujesz zwykłej codziennej stylizacji:

1.Spróbuj połączyć zwykłą białą koszulę oxford z parą ciemnych granatowych chinosów. Kontrast kolorów stworzy ładną równowagę w stroju i powstrzyma go przed stawaniem się zbyt jasnym. Na koniec podwiń spodnie i dodaj do nich ciemne mokasyny. Upewnij się, że nie nosisz żadnych skarpetek, aby pokazać swoje kostki, a będziesz miał swój elegancki strój casual. Jeśli chcesz dodać dodatkowe szczegóły, możesz też założyć szelki i okulary przeciwsłoneczne

2.Prawdopodobnie początkowo nie pomyślałbyś o czerni.Połącz koszulę z czarnymi jeansami, aby stworzyć jednolity wygląd.Do koszuli będzie idealnie pasowała kurtka skórzana lub jeansowa.Na koniec wykończ strój za pomocą ciężkich czarnych butów.

Pamiętaj o szczegółach. Każda koszula musi być schludna i uprasowana, kupując ją zwracaj szczególną uwagę na materiał.

Jeżeli macie jakieś pytania to zapraszam do pisania wiadomości prywatnych pod adresem email: michallembicz.poczta@gmail.com lub na moim Instagramie https://www.instagram.com/mlembicz/?hl=pl

Pozdrawiam

MichałJeżeli chcecie zobaczyć jakie fasony koszul polecam to zapraszam na stronę https://www.veva.com.pl/produkty/mezczyzna/koszule/michal-lembicz/
0 wyświetlenia