REPABLO-KOLOROWA KLASYKA
Znalezienie praktycznej odzieży wierzchniej na miesiące letnie nie zawsze jest najłatwiejsze. Wybrałem opcje marki ''REPABLO ''.W swojej kolekcji marka posiada odzież,którą można nosić od słonecznych dni do chłodnych wieczorów.

Estetykę marki Repablo można podsumować jako połączenie czegoś klasycznego,kolorowego, z fajnym modnym wzornictwem.Klasyczne kolorowe ubrania, tkaniny i wzory zyskują ostatnio bardzo dużą popularność,we współczesnej modzie.

Zdaniem samej firmy, ambicją nie jest bycie tylko klasycznym producentem kostiumów, ale raczej alternatywa, w której można łączyć klasyczne kolorowe,wzorzyste ubrania w luźny sposób.

Przyglądając się bliżej samej kolekcji,wybrałem niebieską koszulę,w delikatne kwieciste wzory,do tego musztardowe spodnie slim,i oczywiście mokasyny.Bardzo lubię to zestawienie,dobrze się w nim czuję.

Wszystkie ubrania które wybrałem są wykonane z wysokogatunkowej bawełny, zapewniają najwyższy możliwy komfort noszenia, dając jednocześnie poczucie trwałości i solidności wykonania.Są idealne na wyjście do pracy albo spotkania z przyjaciółmi.Cała odzież spokojnie nadąża za współczesnymi trendami.

Czy znacie markę Repablo?Jak wam się podoba moja stylizacja?komentujcie i napiszcie jak chcielibyście mnie zobaczyć w następnym wydaniu?Najlepszy komentarz wygrywa:):):)

Zaglądajcie też na mojego Instagrama

https://www.instagram.com/mlembicz/?hl=pl

Pozdrawiam

Michał
Repablo spodenie Sp Rep

Koszula Basil Jeans kwiaty

https://repablo.com/dla-niego/

#google #instagram #michallembicz #art #warszawa #leszno #internet #mężczyzna #moda #styl #blog #męski #chłopak #polska #repablo #koszula #sklep #online #wwwmichallembiczcom


0 wyświetlenia